Hortensje

zaproszenia-slubne-aneta-gawel-hortensje-01

Lorem Ipsum

Kwiatowe zaproszenie ślubne o romantycznym charakterze we wrzosowych odcieniach, które pięknie komponuje się z koronką czy rustykalnymi dodatkami.

Rozmiar

Karta zaproszenia ma rozmiar 10,9 x 15,7 cm, natomiast wkładki mają wymiar 9,5 x 6,5 cm.

Papier

Zaproszenie i wkładka informacyjna wykonane są na białym, satynowanym papierze wysokiej jakości i gramaturze 350g. Wkładka RSVP wydrukowana została na papierze lekko tłoczonym o wrzosowym zabarwieniu. Aby nadać zaproszeniu charakter rustykalny, proponuję zmianę papieru wrzosowego na ekologiczny.

Druk

Karta zaproszenia i wkładka informacyjna zadrukowane są obustronnie, natomiast wkładka RSVP jednostronnie. Dodatkowymi drukowanymi elementami są: wkładka do koperty oraz sama koperta.

Wstążka

Kompozycja dostępna jest w wariancie z bawełniana koronką. W skład zestawu podstawowego wchodzi wrzosowy sznurek lub satynowa wstążka. Aby nadać zaproszeniu bardziej rustykalny charakter proponuje zdecydować się na sznurek eko.

Koperta

Zalecana koperta posiada gramaturę 110g i rozmiar B6. Wykonana jest z wysokiej jakości papieru satynowanego. W środku znajduje się wkładka z motywem zaproszenia. Alternatywą jest koperta ekologiczna, która w połączeniu z eko sznurkiem stworzy spójną całość. Na kopertach możliwy jest również spersonalizowany zadruk.

Woskowy Lak

W ofercie dostępny jest woskowy lak do przyklejenia. Otwarcie koperty nie wymaga zerwania, bądź zniszczenia pieczęci.

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Ceny podane są w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

CENA ZA ZESTAW PODSTAWOWY

5,00 zł

– karta zaproszenia dwustronnie drukowana 
– wkładka informacyjna dwustronnie drukowana 
– wkładka RSVP jednostronnie drukowana 
– wrzosowy sznurek lub wstążka 
– koperta podstawowa 

OPCJE DODATKOWE

personalizacja (goście)1,00 zł
dodatkowa karta 10,9 x 15,72,00 zł
dodatkowa karta 9,5 x 6,51,00 zł
projekt mapki dojazdu50,00 zł
wklejka do koperty2,00 zł
zadruk tyłu koperty1,50 zł
serduszko na zamknięciu koperty1,00 zł
bawełniana koronka3,00 zł
woskowy lak3,00 zł

EKSPRESS

Jeśli termin ślubu jest blisko, możesz zamówić usługę ekspres, która jest płatna dodatkowo 30%, a maksymalny czas realizacji od akceptacji projektu do jego wysyłki to 1 tydzień.

MODYFIKACJE

Do powyższej specyfikacji możemy zastosować modyfikacje, poczynając od zmiany treści zaproszenia po formę i rozmiar papieru, kończąc na zmianach kolorystycznych. Jeśli masz pomysł na zmianę skontaktuj się ze mną, a udzielę Ci szczegółowych informacji. Pamiętaj, że modyfikacje wcale nie muszą wiązać się z dopłatą i wszystko zależy od zakresu zmian.  

Zapraszamy do kontaktu